Silná slova bojovníka před již předem prohranou válkou (anebo úvod)

9. srpna 2014 v 18:03 | Nao
Jmenuji se Nao...

ne, tak se vlastně nejmenuji, mé křestní jméno začíná o dvě písmena napřed od tohoto. Ale s písmenem N mám velmi dobré zkušenosti. Vedu si jeden blog, který už přetrvává dva roky a tam se jmenuji N... ne, to vám nepovím, to vás nezajímá a víte proč? Protože ten by vás zajímat ani neměl. Tento blog se zabývá smutnou tématikou i když má obleček ve veselých barvách a je to tématika nad kterou by se měl zamyslet každý vzdělaný člověk každého vzdělaného světa... a vlastně i ten nevzdělaný, protože tohle téma se může dotknout všech žen, dívek i mužů ve vašem okolí- porucha přijímání potravy.

Možná si řeknete, že to je hloupost, protože VÁS se to týkat přeci nemůže. No, VÁM třeba ne, ale těm ostatním. A jakmile to potká ty ostatní namíchá VÁM to život do nehezkých odstínů TAKY.

Nechci se zabývat v pravém smyslu anorektičkami a bulimičkami. I když o nich něco vím, i když jsem některé viděla na vlastní oči, i když jsem některé znala. Chci se zabývat ANA a MIA blogy. A proč těmito blogy? Protože internet je v dnešní době všemocný a to co dokážou napáchat ANA a MIA blogy žádná televize ani časopis nikdy nedokázal (i když ty také mají velký vliv).

Ti, co ví, ví. Ti co ne, se brzy dozví. Ale jedno vím jistě. Toto je jasně předem prohraná válka. Protože přes všechno mé snažení, těchto blogů bude víc a víc. A proto, tento virtuální koutek není pro blogérky ANA ani MIA (i když ty jsou asi nejotevřenějí vítány), ale pro ty, kteří se touto tématikou také zabývají, popřípadně se o někoho bojí, popřípadně se chtějí do tohoto boje také zapojit.

Anorektičky ani bulimičky nejsou přímo hloupé, ale nemocné. To největší zlo, jsou právě ANA/MIA blogy, které je v tomto jejich tragickém snažení ještě podporují.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A. #fuckobesity! A. #fuckobesity! | Web | 10. srpna 2014 v 12:07 | Reagovat

Neber mě jako ty holky co si zakazují jíst atd atd. :) Já si také užívám každodenní dobrodružství s přáteli, miláčkem a rodinou a nad jídlem nepřemýšlím. To jen na blogu si vyleju srdíčko :D

2 mkconsulting mkconsulting | 25. února 2017 v 7:09 | Reagovat

Účetnictví jak má být http://mkconsulting.cz

3 jklucetnictvi jklucetnictvi | Web | 9. dubna 2017 v 20:39 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama